Güncel

Yanar Gündeme Bomba Gibi Düşecek!

Yanar Gündeme Bomba Gibi Düşecek!

Şarkılar, şarkı sözleri hepimiz için büyük anlamlar ifade ediyorlar. İnsanlar, şarkılarla huzur bulurken acılarını da şarkılarla paylaşıyorlar. Bu yüzden özellikle Türk müziği dönemimizin en değerlilerinden biri. Toplumumuz Türk müziğine ve sanatçılarına büyük bir değer veriyor. Bunu Uğur Özçelik’in yeni çıkacak olan parçasına olan ilgiden de anlayabilirsiniz. Uğur Özçelik son parçası olan Yanar’ın çıkacağını duyurduğundan bu yana hayranları büyük bir ilgiyle şarkının çıkışını bekliyor. Yeni dönemin en sevilen parçalarından biri olan Yanar da büyük bir çıkış yapacağa benziyor. Nitekim genç ve yetenekli olan şarkıcı de her çalışmasında çok daha başarılı bir sonuç elde etmeyi başarıyor.

Şarkının çıkışı için mart ayının sonlarını gösteren Uğur Özçelik, hayranları tarafından da oldukça seviliyor. Yorumculuğu ve üretkenliğiyle de kalitesini belli eden sanatçı, hayranlarına karşı oldukça ilgili. Hem eğitim hayatında hem de tüm single çalışmalarında toplumun büyük bir öneme sahip olduğunu savunan isimlerden biri. Bu yüzden çalışmaları ve aldığı sonuçlara toplumun beklentilerini ortak etmeyi ihmal etmiyor. Şarkıcı ve şarkı yazarı olarak, şarkıların insanların ruhuna hitap etmesi gerektiğini savunuyor. Bu yüzden de sözü ve müziği kendisine ait olan Yanar için oldukça umutlu. Büyük bir kitleye hitap edeceğini düşündüğü parça için sanatçı da dahil birçok kişinin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Uğur Özçelik Yanar’la listeleri değiştirecek gibi duruyor. Diğer parçalardan bir hayli farklı olmasıyla da anılıyor.

Uğur Özçelik Yanar’dan Çok Umutlu

Uğur Özçelik dönemin genç ve yetenekli isimlerinden biri. Kendisi 1990 yılında Kadıköy’de doğdu. Lise eğitimini tamamlamasından sonra da seçimini kendi ilgi alanından yana yaptı. Yeteneğini geliştirmek ve bu alana yönelmek için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na girdi. Sanatçı, Türk müziği bölümünde eğitim alarak, gerekli konularda bilgi birikimi sahibi oldu. Ayrıca tecrübe alanında da gözde isimlerden biri. Birçok ünlü ismin back vokalliğini üstlenmesinin yanı sıra kendi single çalışmaları da bulunuyor. Uğur Özçelik parçaları ve aldığı eğitimlerle dönemin Türk müzik anlayışına hitap eden özel sanatçılarından birisi konumunda. Yeni parçası için de bu yüzden oldukça büyük bir merak bulunuyor. Tarzıyla ilgileri üzerine çeken Uğur Özçelik Yankı ile büyük bir ses getirecek gibi duruyor.

Yanar, Türk Müziğinin Özel Parçalarından Biri

Temel sahne sanatları alanında da eğitim alan, ses eğitimlerinden geçen Uğur Özçelik, genç bir sanatçı olarak başarılarını sürdürüyor. Son olarak Yanar isimli parçasıyla da gündemde. Şarkının çıkışı için hayranları büyük bir bekleyişteyken Uğur Özçelik oldukça başarılı adımlar atıyor. Kendisinden yeni şarkısıyla ilgili birkaç yorum yapması istenildiğindeyse, “Yanar, tam istediğimiz gibi bir parça oldu. Yayınlanmasının ardından birçok kişinin seveceğine eminim. Bu yüzden ben de sizin gibi çıkış tarihini bekliyorum.” Diye ekliyor. Genç isimler arasında yer alan ve yine de sektöre en iyi şekilde hakim olan Uğur Özçelik Yanar ile ön plana çıkacak. Hatta Yanar, önümüzdeki günlerde büyük bir ses getirecek, orası kesin. Yanar’ın çekimleri de 22 kişilik profesyonel bir ekiple, 2 farklı şehirde olmak üzere 3 günde tamamlandı.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu