Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Gösterim Sayısı ve Tıklanma Oranı Elinizin Altında Olsun!

YouTube Gösterim Sayısı ve Tıklanma Oranı Elinizin Altında Olsun!

2005 Yılında kurularak hayatımıza giren ve özellikle de son yıllarda git gide gelişerek milyarlarca kullanıcı seviyesine ulaşan YouTube bugün içerisinden binlerce fenomenin çıktığı bir iş alanı olmuştur. Eğlendirirken öğreten, öğretirken kazandıran YouTube sadece dev bir dijital platform olmasının beraberinde YouTube izlenim satın al  https://takip-sepeti.com/youtube-izlenme-satin-al/ gibi hizmetlerinde verildiği mecraların kurulmasını ve içerik üreticilerinin hayatını kolaylaştırmasını sağlamıştır. Günümüzde kanalıyla, yaptığı iş ve ürettiği içeriklerle yakından tanıdığımız ünlü isimler YouTube gelişme ve güncellemelerinden sonuna kadar yararlanan kişilerdir.

Sizlerde YouTube’un yükselen fenomeni olarak anılmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça kolay. İstikrar ve süreklilik isteyen YouTube pek çok kişi tarafından zorlu gözükse de bilinmesi gereken detayları iyi öğrenildiği sürece kurallarına göre oynanan bir oyuna dönüşmektedir. 4000 saat izlenme ve 1000 aboneyi elde ettikten sonra açılan para kazanma özelliği sonrası güncel tıklanma oranı ve YouTube gösterim sayısı içerik üreticilerinin en çok merak ettiği konular arasında yer alır.

YouTube Tek Tıkla Kontrolünüz Altında Olsun!

YouTube’da ürettiğiniz içeriklerin anlık izlenme sayısı göründüğü kadar değildir. Belli sürelerde izlenme, abone sayısını güncelleyen YouTube’da tüm direksiyonun elinizin altında olmasını ister miydiniz? YouTube’da yükselişe geçmek için bilinmesi gereken detaylar ve alınması gereken hizmetler bulunmaktadır. YouTube videosu gösterim sayısının arttığı yerler buna dahil edilirken YouTube abone satın al https://takip-sepeti.com/youtube-abone-satin-al/ hizmeti de içerik üreticilerinin en çok yararlandığı hizmetler arasında yer alır. Peki YouTube gösterimlerinizi neler etkiliyor? Gelin buna bir göz atalım…

  • Bilgisayar, TV, oyun konsolu, Android, iPhone ve iPad’de YouTube
  • YouTube Arama
  • YouTube ana sayfası (otomatik oynatma dahil)
  • YouTube özet akışları (abonelikler, trend, geçmiş, Daha Sonra İzle)
  • Video oynatıcının sağ tarafında gösterilen “Sonraki” önerisi (otomatik oynatma dahil)
  • Şarkı listeleri

YouTube İçeriklerinizi İzlenmeye Boğun!

YouTube içeriklerinizin izlenme sayılarının yüksek görünmesi yeni izleyicilerin bundan etkilenerek gelmesiyle oldukça bağlantılıdır. İzlenmesi düşük YouTube kanalları rakip kanallara kıyasla tercih edilmez. Sizlerde içerikleriniz izlenmeye boğulsun istiyorsanız  https://takip-sepeti.com/ web sitesinin sunduğu hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu